Ściąga dla publikujących na Facebooku (2019)

Facebook często aktualizuje wymiary zdjęć publikowanych w różnych miejscach w profilu użytkownika. Przestrzeganie najnowszych wytycznych i wymagań dotyczących obrazów jest jednym z kluczowych sposobów, by nasz fanpage wyróżniał się i przyciągał uwagę. Użycie odpowiednich rozmiarów zdjęć nie tylko sprawi, że nasze posty i profile będą wyglądać bardziej profesjonalnie, ale może to stanowić o uzyskaniu więcej niż kliknięcia, na przykład dotarcia do docelowej grupy scrollujących odbiorców. Znajomość właściwych wymiarów dla różnych kanałów na Facebooku jest niezbędna, aby uniknąć pikselizacji obrazu i niezgrabnego wyglądu tekstu.

Zespół specjalistów z TechWise z Kanady przygotował dla swoich marketingowców swoistą ściągę, listę różnych aktualnych w 2019 roku specyfikacji wymiarów obrazów na Facebooku i dzieli się nią, by wspomóc użytkowników tego najpopularniejszego portalu społecznościowego.

Ściąga ma formę infografiki, co umożliwia korzystanie z niej nawet tym, którzy słabiej posługują się językiem angielskim.

Marketerze internetowy, miej tę ściągę pod ręką i już nigdy nie będziesz musiał zgadywać, jak dobrać właściwy wymiar zdjęcia na fanpage.

fanpage

Tych, którzy tu dotarli może zainteresować także:

Tych, którzy tu dotarli może zainteresować także:
Fachowy wgląd w profil na portalach społecznościowych…

kamila

Śledzi nowości i ciekawostki z dziedziny mediów społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *